10:00 - 18:00

Poniedziałek

9:00 - 16:00

Wtorek - Piątek

58 530 10 72

Telefon

a

Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest przy ulicy Gdańskiej 8 C – przy skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Alei Zwycięstwa, około 2 minut pieszo od dworca PKP i PKS oraz Galerii handlowej.

Istnieje możliwość zaparkowania samochodu przy ulicy Gdańskiej lub Alei Zwycięstwa, a także na parkingu przy budynku, w którym mieści się Kancelaria.

Kancelaria znajduje się na pierwszym piętrze budynku dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych i czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach:

poniedziałek 10:00 – 18:00

wtorek – piątek 9:00 – 16:00,

przy czym serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej Kancelarii również w godzinach popołudniowych, poza godzinami otwarcia wskazanymi powyżej oraz w soboty po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania.

Szanując Państwa czas, a jednocześnie dla usprawnienia pracy Kancelarii – bardzo prosimy, aby spotkania umawiać wcześniej telefonicznie lub mailowo. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynność notarialna może być dokonana także poza Kancelarią Notarialną. Ponadto pragniemy poinformować, że udzielanie przez Notariusza wszelkich informacji dotyczących czynności notarialnych, których pragną Państwo dokonać w Kancelarii – jest bezpłatne.

Klienci Kancelarii mają zapewniony dostęp do bezprzewodowego Internetu (WiFi), jak również możliwość skorzystania z komputerów celem dokonania płatności.